TurkCoder.TK
ALARM SİSTEMİNİN YANLIŞ ALARM VERMEMESİ İÇİN NASIL BİR ÖNLEM ALABİLİRİZ | ÇelikNet Güvenlik Sistemleri
0555 052 90 78

Sosyal Medyada Biz}

ALARM SİSTEMİNİN YANLIŞ ALARM VERMEMESİ İÇİN NASIL BİR ÖNLEM ALABİLİRİZ

Açık bir kapı, unutulmuş bir pencere veya bir kediyi  evde unutmak mobilya üzerine atlaması gibi durumlar yanlış alarmların% 80’i, genellikle kullanıcıların kendilerinin neden olduğu alarm vermemesi için kolay engellerdir. Bazı şehirlerde, polise temelsiz bir nedenden dolayı sevk edilmesi, mülk sahibi tarafından ödenebilecek para cezasıyla cezalandırılır. Bu rahatsızlıktan kaçınmak için ÇelikNET Güvenlik sizlere belirli hizmetler sunar .

Yanlış alarmlardan kaçınmak için 5 etkin hizmet  ve öngörülemeyen maliyetler!

  1. Geliştirilmiş Arama Doğrulama hizmeti

Gelişmiş Arama Doğrulaması izleme merkezinizin bir hırsızlık alarmı durumunda ikincil bir numarayla size telefonla ulaşmasını sağlayan ücretsiz bir prosedürdür.

Sinyal alındığında, neyin tetiklendiğini doğrulamak için konutu ararız.

Cevap yoksa, polisi aramadan önce, hücreniz veya iş telefonunuz gibi başka bir numaraya ulaşmaya çalışıyoruz.

Ardından polisin gönderilmesini isteyip istemediğinizi sorabilirsiniz. Gelişmiş Arama Doğrulama servisine ücretsiz abone olun.

  1. Alarm iptali

İzleme merkezlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Alarmı tetikleyip takip eden anlarda geçerli bir kullanıcı kodu girerek iptal ettiyseniz, izleme merkezinden alarmın iptal edildiğini onaylayan otomatik bir çağrı alırsınız. Otomatik çağrı, gerçek bir acil durum durumunda bir acente ile konuşmanızı sağlayacaktır.

Bu prosedür yanlış alarmların sayısını azaltmaya ve Valilikten Sertifikamızı koruma konusundaki kararlılığımızı göstermektedir   . İsterseniz, alarmın türüne bakılmaksızın ve iptal olmasına rağmen doğrudan bir müdahalede bulunmak için canlı bir temsilciden isteyebilirsiniz.

  1. İki yönlü sesli yanıt

iki yönlü sesli yanıt , alarm durumunda, acentelerimize biri sizin ev ile iletişim kurar ve hızlı bir şekilde durumu değerlendirir. Bu verimli hizmet yanlış alarmların kolayca önlenmesini mümkün kılar. Üç  paketimizde bulunmaktadır .

  1. Etkileşimli fotoğraf artı izleme servisi

Fotoğraf dedektörü ile etkileşimli fotoğraf artı izleme , nerede olursanız olun, yokluğunuzda çekilen görüntüleri izlemenize olanak tanır. Kişisel myProtectron.com hesabınıza gidin veya mobil uygulamalarımızı kullanın . Bu şekilde, neyin tetiklendiğini hemen görürsünüz!

  1. İnteraktif video izleme

Nerede olursanız olun, interaktif video izleme özelliği sayesinde evinizi Internet üzerinden veya akıllı telefonunuzdan gerçek zamanlı olarak izleyin . Olayları sabit zamanlarda veya sistem hareketi algıladığında kaydedebilir, böylece size huzur verici olur!

Temel ipuçları

Bu son derece etkili hizmetlerin yanı sıra, bazı temel önlemlerin alınması da yararlıdır.

  1. Plansız hareketi önleyin.

Hareket dedektörlerini, havalandırma sisteminden, şömineden, aynadan veya nesneyi uçurabilecek herhangi bir yere koymayın.

  1. Evden çıkmadan önce tüm kapıları ve pencereleri kapatın.
  2. Evcil hayvan sahipleri için özel olarak tasarlanmış hareket dedektörlerini kurun.

Evcil hayvan dostu hareket dedektörlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzmanlarımıza başvurun .

4.Alarm Sisteminizi tanıyın.

Ev güvenlik sistemi kurulduğunda evinize giren herkes bir şifre veya kod girmeli ve izlenecek prosedürü bilmelidir. Sisteminiz kurulurken aldığınız kullanım kılavuzuna gerek duyulduğunda başvurun. Ya da el kitabınızı çevrimiçi olarak bulun .

  1. Bizi haberdar edin

Güvenlik sisteminizin değiştirilmesini gerektiren herhangi bir değişikliği bildirsin (telefon hattınızda veya koaksiyel kabloyla yeni bir hayvan, onarım veya çalışma yapılması, etrafında mobilya taşınması, yeni bir kullanıcı eklenmesi vs.)

270 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARAYIN
%d blogcu bunu beğendi: